سنگ برش

فروش این محصول فقط به صورت پالتی می باشد

سنگ برش


سنگ برش

مقدارهرپالت 4000 عدد می باشد

سنگ برش

سنگ برش KLINGSPOR 46 VZ دورو -- یکی برای هر دو
برش های موثر و ایمن deburring با یک دیسک.
جدید KLINGSPOR 46 VZ دورو سوپر نازک برش و سنگ زنی برش دیسک ترکیب موثر و ایمن مخرب در یک دیسک. با 46 VZ دورو KLINGSPOR مجموعه استانداردهای جدیدی را در شرایط اقتصادی و عملکرد ؛ نه تنها قرار است به بالا بار کاهش می یابد اما برجسته برش بار نیز به دست آورد. با تشکر از عرض آن فقط 2mm 46 VZ دورو کاهش موثر با برش نازک و تشکیل حداقل با مته سوراخ کردن. با تشکر از فرآیند ساخت ، نوآوری ، به رغم عرض محدود آن ، آن را بسیار بیش از مشخصات استرس جانبی 290 ñ استانداردهای مورد نیاز برای دیسک های پر زحمت ، و در نتیجه مشکل را تضمین آزاد deburring و chamfering بدون تغییر ابزار ، علاوه بر برش موثر است.

جهت مطلع شدن ازقیمت روز فرم سفارش راتکمیل سپس تماس حاصل نمائید

سنگ برش

در قطر دیسک 115 و 125mm در دسترس است ، وجود دارد و به حداقل خود نما و اذیت بوی حداقل مشخصه. علاوه بر این در این سایت رایگان گوگرد ، آهن و کلر است و بنابراین ایده آل ارائه می دهد شرایط لازم برای ماشینکاری انواع خواستار نمرات از فولاد و فولاد ضد زنگ.
این فوق العاده برای ماشینکاری مناسب لوله های نازک ، پروفیل و ورق فلز. زمینه های پیاده سازی برای 46 VZ دورو در ساخت و ساز ، ساخت خودرو ، ساخت تانک ، و هر کجا که کاربر می خواهد با تغییر ابزار و ماشین آلات باطل ، اما نمی خواست با برش موثر و ایمن deburring باطل.

فی این محصول به صورت ساعتی می باشد !!!

سنگ برش

سنگ برش کلینگ اسپرت روال بازار برای کارخانجات و تولیدیهای بزرگی که بابرش آهن آلات سروکاردارند .
همکاران محترم نیز می توانند جهت خرید فرم سفارش راپر نمایند، توجه داشته باشید که فروش این محصول به صورت پالتی می باشد : 4000 عدد
سنگ
برش

درصورتی که سایزهای دیگری نیازدارید پس از پرکردن فرم سفارش اعلام نمائید

 • مشخصات سنگ درخواستی خودراذکر نمائید تااقدامات لازم انجام پذیرد .
 • با یک بار خرید بی شک مشتری دائمی ما خواهید شد
 • کد محصول:582
  کلمات کلیدی:سنگ,برش

  اطلاعات بیشتر از قبیل قیمت و نحوه خرید در سایت اصلی محصول اینجا را کلیک بفرمائید  www.124kala.ir

  رفت از یادت، مدارا کن دلم** ساز خود را کوک بالا کن دلم** وصلت خوبان چو خواهی ساده شو** لاله گوشت هویدا کن دلم**منت خوبان کشیدن شاق نیست** رحمتش بر عرش اعلی کن دلم** آفتاب روشنی بخش جهان** در برش چون فرش برپا کن دلم**یار خوش خلوت گزینه قصه گو** یار از دادار پیدا کن دلم** همنشین ساقی و مطرب نه ای** رخصت روز مبادا کن دلم**ناله ی زنبق شنو از باد دی** دلبر جانانه پیدا کن دلم** یاربت ، عالم بگیرد روز حشر** یاربا محشر ز سر وا کن دلم فروشگاه ابزار ایمنی ابزار صنعتی قیمت مناسب

     
  Web hosting by Somee.com