نردبان طنابی نجات

سفارش تعداد = شکست قیمت !

نردبان طنابی نجات


نردبان طنابی نجات

ارسال محصول در اولین فرصت

نردبان طنابی نجات

نردبان طنابی نجات نردبان های ایمنی در عملیات نجات :
ویژگی کلی اینگونه نردبان ها، سبکی، استحکام و نیاز به فضای کم در خودروها و بسته تجهیزات نجات می باشد. بدیهی است با توجه به شرایط بکارگیری از نردبان علاوه بر خصیصه های کلی فوق ویژگیهای خاص برای استفاده در موقعیت های متفاوت نیز مورد توجه می باشد. در این رابطه شرکت یک مدل از سه مدل نردبان های عملیات نجات را ذیلا" معرفی می نماید :

نردبان نجات

نردبان طنابی نجات

نردبان طنابی نجات مدل DL010 - این نردبان محکم، سبک و کم حجم و دارای بلندی 25 متر بوده، پله ها از آلومینیوم آنودایز شده و طناب های جانبی از الیاف پلی آمید به قطر 10.5 میلیمتر بافته و ساخته شده است. وزن کل نردبان حدود 16.5 کیلوگرم، عرض پله ها و فاصله عمودی پله ها از یکدیگر 31 سانتیمتر و تحمل کشش استاتیک برابر 200 کیلوگرم می باشد. نردبان برای عملیات نجات از چاه، گودال ها، شکاف ها و کانال های عمیق و نیز استفاده با سه پایه های نجات بسیار مناسب است. این نردبان ساخت شرکت PROTEKT کشور لهستان می باشد.

محکم

نردبان طنابی نجات

نردبان کابلی نجات مدل DL012 - این نردبان محکم، سبک و کم حجم و دارای بلندی 25 متر بوده، پله ها از آلومینیوم آنودایز شده و طناب های جانبی از کابل فولادی گالوانیزه شده به قطر 4 میلیمتر ساخته شده است. وزن کل نردبان حدود 15 کیلوگرم، عرض پله ها و فاصله عمودی پله ها از یکدیگر 31 سانتیمتر و تحمل کشش استاتیک برابر 200 کیلوگرم می باشد. نردبان برای عملیات نجات از چاه، گودال ها، شکاف ها و کانال های عمیق و نیز استفاده با سه پایه های نجات بسیار مناسب است. این نردبان ساخت شرکت PROTEKT کشور لهستان می باشد.
نردبان
طنابی
نجات

سبک

 • کم حجم
 • 25 متری
 • 16.5 کیلو گرم
 • پله از آلومینیوم آنودایز شده
 • طنابهای جانبی از الیاف پلی آمید به قطر 10.5 میلیمتر بافته
 • لطفا" هنگام سفارش مدل نردبان رامشخص نمائید .
 • کد محصول:3568
  کلمات کلیدی:نردبان,طنابی,نجات

  اطلاعات بیشتر از قبیل قیمت و نحوه خرید در سایت اصلی محصول اینجا را کلیک بفرمائید  www.124kala.ir

  رفت از یادت، مدارا کن دلم** ساز خود را کوک بالا کن دلم** وصلت خوبان چو خواهی ساده شو** لاله گوشت هویدا کن دلم**منت خوبان کشیدن شاق نیست** رحمتش بر عرش اعلی کن دلم** آفتاب روشنی بخش جهان** در برش چون فرش برپا کن دلم**یار خوش خلوت گزینه قصه گو** یار از دادار پیدا کن دلم** همنشین ساقی و مطرب نه ای** رخصت روز مبادا کن دلم**ناله ی زنبق شنو از باد دی** دلبر جانانه پیدا کن دلم** یاربت ، عالم بگیرد روز حشر** یاربا محشر ز سر وا کن دلم فروشگاه ابزار ایمنی ابزار صنعتی قیمت مناسب

     
  Web hosting by Somee.com