نردبان ضد حریق

سفارش تعداد = شکست قیمت !

نردبان ضد حریق


نردبان ضد حریق

ارسال محصول در اولین فرصت

نردبان ضد حریق

نردبان ضد حریق نردبان های ایمنی در عملیات نجات :
ویژگی کلی اینگونه نردبان ها، سبکی، استحکام و نیاز به فضای کم در خودروها و بسته تجهیزات نجات می باشد. بدیهی است با توجه به شرایط بکارگیری از نردبان علاوه بر خصیصه های کلی فوق ویژگیهای خاص برای استفاده در موقعیت های متفاوت نیز مورد توجه می باشد. در این رابطه شرکت یک مدل از سه مدل نردبان های عملیات نجات را ذیلا" معرفی می نماید :

ضد حریق

نردبان ضد حریق

نردبان ضد حریق - این نردبان محکم، سبک و کم حجم و دارای بلندی 15 متر بوده و تمام اجزای بکار رفته در ساخت آن نسوز و ضدحریق می باشد. پله از فایبرگلاس و طنابها از الیاف سنتتیک نسوز تولید و ساخته شده اند. این نردبان ساخت شرکت HOUTONG چین می باشد.

محکم

نردبان ضد حریق

0
نردبان
ضد
حریق

سبک

 • کم حجم
 • 15 متری
 • تمام اجزا نسوز و ضد حریق
 • پله فایبر گلاس
 • طنابها از الیاف سنتتیک
 • کد محصول:3567
  کلمات کلیدی:نردبان,ضد,حریق

  اطلاعات بیشتر از قبیل قیمت و نحوه خرید در سایت اصلی محصول اینجا را کلیک بفرمائید  www.124kala.ir

  رفت از یادت، مدارا کن دلم** ساز خود را کوک بالا کن دلم** وصلت خوبان چو خواهی ساده شو** لاله گوشت هویدا کن دلم**منت خوبان کشیدن شاق نیست** رحمتش بر عرش اعلی کن دلم** آفتاب روشنی بخش جهان** در برش چون فرش برپا کن دلم**یار خوش خلوت گزینه قصه گو** یار از دادار پیدا کن دلم** همنشین ساقی و مطرب نه ای** رخصت روز مبادا کن دلم**ناله ی زنبق شنو از باد دی** دلبر جانانه پیدا کن دلم** یاربت ، عالم بگیرد روز حشر** یاربا محشر ز سر وا کن دلم فروشگاه ابزار ایمنی ابزار صنعتی قیمت مناسب

     
  Web hosting by Somee.com