فیلم آموزش گیتار

آشنایی با نت خوانی

فیلم آموزش گیتار


فیلم آموزش گیتار

آشنایی با نتها در موقعیتهای مختلف دسته گیتار

فیلم آموزش گیتار

فیلم آموزش گیتار در قالب 2 عدد DVD
پکیج آموزشی Learn & Mastering Guitar Complete یک متد جهانی می باشد که به صورت حرفهای و تخصصی به آموزش ساز گیتار پرداخته است. این پکیج شامل 5 بخش می باشد، بخش اول شامل 20 جلسه آموزش تصویری می باشد.

آْشنایی با انواع (مینور، ماژور، ساسپند، هفت و ... ) آکوردهای دست باز

فیلم آموزش گیتار

در بخش دوم workshop یا کارگاه آموزشی که به صورت کاملا تصویری می باشد به همان مباحث بخش اول به صورت گسترده و تخصصی تر پرداخته می شود. و برای هر بخش تمرینهای عملی و کاربردی ارائه می دهد.بخش سوم شامل فایلهای صوتی می باشد که در واقع مربوط به تمرینهای کتاب آموزشی است. تمامی نتها، قطعات و آهنگهای موجود در کتاب به صورت صوتی در این بخش قرار گرفته است که هنر جو می تواند با گوش دادن به آنها و مقایسه با شکلهای درون کتاب قطعه مورد نظر را به خوبی فرا گیرد.

آْشنایی با انواع (مینور، ماژور، ساسپند، هفت و ... ) آکوردهای باره

فیلم آموزش گیتار

بخش چهارم شامل کتابهای آموزشی (که شامل نتها و آهنگهای آموز داده شده در ویدئوها و کارگاه آموزشی است) می باشد. (کتابها به صورت فایل PDF می باشد)
و در بخش پنجم آموزش کوک کردن گیتار به صورت تصویری قرار داده شده است . این بخش آموزش کار کردن با انواع دستگاههای دیاپازون (کوک) و همچنین کوک کردن به صورت گوشی آموزش داده شده است.
فیلم
آموزش
گیتار

تک نوازی (نواختن سولو)

 • آشنایی به تکنیکهای انگشت نوازی
 • انتخاب سبک مناسب نوازندگی
 • نواختن در سبک بلوز
 • نواختن در سبک جز
 • نواختن گیتار الکتریک
 • محصول اورجینال با پک و بسته بندی مرغوب / شماره مجوز چ م /1324
 • کد محصول:3528
  کلمات کلیدی:فیلم,آموزش,گیتار

  اطلاعات بیشتر از قبیل قیمت و نحوه خرید در سایت اصلی محصول اینجا را کلیک بفرمائید  www.124kala.ir

  رفت از یادت، مدارا کن دلم** ساز خود را کوک بالا کن دلم** وصلت خوبان چو خواهی ساده شو** لاله گوشت هویدا کن دلم**منت خوبان کشیدن شاق نیست** رحمتش بر عرش اعلی کن دلم** آفتاب روشنی بخش جهان** در برش چون فرش برپا کن دلم**یار خوش خلوت گزینه قصه گو** یار از دادار پیدا کن دلم** همنشین ساقی و مطرب نه ای** رخصت روز مبادا کن دلم**ناله ی زنبق شنو از باد دی** دلبر جانانه پیدا کن دلم** یاربت ، عالم بگیرد روز حشر** یاربا محشر ز سر وا کن دلم فروشگاه ابزار ایمنی ابزار صنعتی قیمت مناسب

     
  Web hosting by Somee.com