فیلم آموزش پیانو

جهت تایید سفارش لطفا کد پستی حتما درج شود

فیلم آموزش پیانو


فیلم آموزش پیانو

برخی از مباحث مطرح شده در کتاب الکترونیک و همچنین در ویدئوهای آموزشی:

فیلم آموزش پیانو

فیلم آموزش پیانو Learn & Mastering Piano Complete آموزش کامل پیانو از متدی تا پیشرفته توسط Will Barrow4 DVD
پکیج آموزشی Learn & Mastering Piano Complete یک متد جهانی می باشد که به صورت حرفهای و تخصصی به آموزش ساز پیانو پرداخته است. این پکیج شامل 4 دیسک می باشد.

آشنایی با طریقه صحیح نشستن

فیلم آموزش پیانو

دیسک چهارم شامل فایلهای صوتی و کتاب الکترونیک می باشد که فایلهای صوتی در واقع مربوط به تمرینهای کتاب آموزشی است. تمامی نتها، قطعات و آهنگهای موجود در کتاب به صورت صوتی در این بخش قرار گرفته است که هنرجو می تواند با گوش دادن به آنها و مقایسه با شکلهای درون کتاب قطعه مورد نظر را به خوبی فرا گیرد.
کتاب آموزشی (به صورت فایل PDF می باشد) شامل ، آموزش نت خوانی، آموزش آکوردها، آموزش انگشت گذاری روی کلاویه ها، نتها و آهنگهای آموزش داده شده در ویدئوها و کارگاه آموزشی می باشد.
از مزیتهای دیگر این محصول این است که همزمان با نواختن توسط استاد نتها، قطعات یا آکوردهای نوخته شده در صفحه به صورت نت، تبلچر و همچنین روی کلاویه ها به نمایش در می آید و آموزش به صورت کاملا بصری انجام می شود.

آشنایی با شماره انگشتها و آکوردها و ...

فیلم آموزش پیانو

0
فیلم
آموزش
پیانو

آْشنایی با انواع (مینور، ماژور و ... ) گامها

 • آْشنایی با نت خوانی
 • تک نوازی (نواختن قطعات تمرینی)
 • کد محصول:2895
  کلمات کلیدی:فیلم,آموزش,پیانو

  اطلاعات بیشتر از قبیل قیمت و نحوه خرید در سایت اصلی محصول اینجا را کلیک بفرمائید  www.124kala.ir

  رفت از یادت، مدارا کن دلم** ساز خود را کوک بالا کن دلم** وصلت خوبان چو خواهی ساده شو** لاله گوشت هویدا کن دلم**منت خوبان کشیدن شاق نیست** رحمتش بر عرش اعلی کن دلم** آفتاب روشنی بخش جهان** در برش چون فرش برپا کن دلم**یار خوش خلوت گزینه قصه گو** یار از دادار پیدا کن دلم** همنشین ساقی و مطرب نه ای** رخصت روز مبادا کن دلم**ناله ی زنبق شنو از باد دی** دلبر جانانه پیدا کن دلم** یاربت ، عالم بگیرد روز حشر** یاربا محشر ز سر وا کن دلم فروشگاه ابزار ایمنی ابزار صنعتی قیمت مناسب

     
  Web hosting by Somee.com