انگشتر چشم ببر

لطفا نکات زیر را رعایت فرمایید.

انگشتر چشم ببر


انگشتر چشم ببر

اطلاعات خود را کامل و صحیح وارد نمایید.

انگشتر چشم ببر

انگشتر چشم ببر این سنگ دارای اثر قوی حفاظتی است. کاربرد آن در افرادی که در زندگی نیاز به تغییر و دگرگونی یا اعتماد بنفس دارند مفید است. سنگ چشم ببر میتواند شخص را در رسیدن به اهداف و به تحقق درآوردن آنها کمک کند. با کمک آن درک و یافتن محل اصلی مشکلات زندگی راحت می‌شود و به این صورت می‌توان برای حل آنها قدم برداشت. این سنگ قدرت خوبی برای درمان بیماری های چاکرای سوم و تقویت حس بینایی دارد.
سربازان رومی از این سنگ برای حفاظت در برابر دشمن استفاده می‌کردند. چشم ببر سنگی است بسیار گرم و از آن برای محافظت به هنگام سفر می‌توان استفاده کرد. نوع دیگری از سنگهای این خانواده چشم شاهین نام دارد که به نوعی دارای همان خواص چشم ببر است.

کد پستی صحیح خود را وارد نمایید برای ارسال سریع.

انگشتر چشم ببر

این انگشتر برای هر سایزی از انگشتان قابل تنظیم است

انگشتر چشم ببر

0
انگشتر
چشم
ببر

طراحی تحسین بر انگیز، ظرافت خیره کننده

 • هدیه ای مناسب برای آنکه دوستش دارید
 • آخرین چیزی که برای جذابیت
 • طراحی ظریف و فوق العاده نیاز دارید.
 • کد محصول:2741
  کلمات کلیدی:انگشتر,چشم,ببر

  اطلاعات بیشتر از قبیل قیمت و نحوه خرید در سایت اصلی محصول اینجا را کلیک بفرمائید  www.124kala.ir

  رفت از یادت، مدارا کن دلم** ساز خود را کوک بالا کن دلم** وصلت خوبان چو خواهی ساده شو** لاله گوشت هویدا کن دلم**منت خوبان کشیدن شاق نیست** رحمتش بر عرش اعلی کن دلم** آفتاب روشنی بخش جهان** در برش چون فرش برپا کن دلم**یار خوش خلوت گزینه قصه گو** یار از دادار پیدا کن دلم** همنشین ساقی و مطرب نه ای** رخصت روز مبادا کن دلم**ناله ی زنبق شنو از باد دی** دلبر جانانه پیدا کن دلم** یاربت ، عالم بگیرد روز حشر** یاربا محشر ز سر وا کن دلم فروشگاه ابزار ایمنی ابزار صنعتی قیمت مناسب

     
  Web hosting by Somee.com