آموزش گیتار جز

جهت تایید سفارش لطفا کد پستی حتما درج شود

آموزش گیتار جز


آموزش گیتار جز

آموزش گیتار به سبک جز توسط سلطان جز AL De Meola

آموزش گیتار جز

آموزش گیتار جز ویدئو آموزش گیتار 1 CD
آموزش گیتار به سبک جز توسط سلطان جز AL De Meola
ال دی میولا، رهبر یک گروه موسیقی مدرن است او پدید آورنده سبکی نو و پیشتاز در موسیقی معاصر به شمار میآید سبک ویژه او سرشار از ریتمهای بسیار سریع و شورانگیز است. از دیگر جذابیت‌های هنری میولا، وقار او در اجرای تکنیکهای پیچیده سولو و آسودگی آشکار او هنگام نواختن نتها با سرعتی تصور ناشدنی است. میولا، متولد 22ژوییه 1954 نیوجرسی است. گیتاریستهای مورد علاقه او تال فر، کاوابورل، دوواتسون و جورج بنسون بوده‌اند. میولا با تشکیل گروه بازگشت به ابدیت در 19سالگی به دنیای موسیقی حرفه‌ای پا نهاد. موسیقی این گروه ، پیچیده و از لحاظ فنی دشوار بود و در خود آتشی نهان داشت که هواداران موسیقی سنگین گیتار را به آسانی به سوی خود فرا می‌خواند و گویی سایر نوازندگان را به مبارزه می‌طلبید.

آموزش گیتار جز

آموزش گیتار جز

نخستین آلبوم انفرادی او سرزمین آفتاب نیمه شب پرفروشترین آلبوم شرکت کلمبیا و باعث افزایش اعتماد به نفس او در اجرای موسیقی‌های تازه شد. مجموعه‌های کولی مغرور، کازینو، هتل اسپلندیدو، عشق، افتخار و آتش، و... از آثار به یاد ماندنی میولاست. او مدعی است آهنگهایی که تاکنون همراه گروههای هنری ضبط کرده قوی ترین آثار گیتار بوده است. از ال دی میولا در ایران 2 آلبوم که در بردارنده برگزیده‌هایی از آثار اوست، منتشر گشته است.
این نوازنده مشهور و استاد مسلم گیتار در این ویدئو مراحل مختلف نوازندگی گیتار به سبک جز را به صورت مفصل آموزش می دهد. تمرینهای کاربردی برای پیک نوازی و افزایش سرعت انگشتان چپ و راست از مزیتهای دیگر این ویدئو می باشد.

کالا را درب منزل تحویل بگیرید ، سپس وجه آن را به مامور پست پرداخت کنید

آموزش گیتار جز

0
آموزش
گیتار
جز

پوشش سراسر ایران ، بیمه و گارانتی تعویض تمامی محصولات

کد محصول:2693
کلمات کلیدی:آموزش,گیتار,جز

اطلاعات بیشتر از قبیل قیمت و نحوه خرید در سایت اصلی محصول اینجا را کلیک بفرمائیدwww.124kala.ir

رفت از یادت، مدارا کن دلم** ساز خود را کوک بالا کن دلم** وصلت خوبان چو خواهی ساده شو** لاله گوشت هویدا کن دلم**منت خوبان کشیدن شاق نیست** رحمتش بر عرش اعلی کن دلم** آفتاب روشنی بخش جهان** در برش چون فرش برپا کن دلم**یار خوش خلوت گزینه قصه گو** یار از دادار پیدا کن دلم** همنشین ساقی و مطرب نه ای** رخصت روز مبادا کن دلم**ناله ی زنبق شنو از باد دی** دلبر جانانه پیدا کن دلم** یاربت ، عالم بگیرد روز حشر** یاربا محشر ز سر وا کن دلم فروشگاه ابزار ایمنی ابزار صنعتی قیمت مناسب

   
Web hosting by Somee.com