کپسول آتش نشانی ماشین

دارای گواهینامه ISO 9001:2001

کپسول آتش نشانی ماشین


کپسول آتش نشانی ماشین

دارای گواهینامه استاندارد ملی ایران به شماره:869

کپسول آتش نشانی ماشین

کپسول آتش نشانی ماشین حریق خودروها
امروزه پیچیدگی و تنوع حریق ها
مشاهده آتش سوزی وسایل نقلیه بر اثر دلایل مختلف اعم از عیب و نقص فنی و یا بی احتیاطی راننده ها و یا تصادفات هستیم که لازم است افراد یا هر راننده یک سری اطلاعات در زمینه حوادث یاد شده داشته باشد:
همیشه بیاد داشته باشید یک حریق جزئی خودرو ممکن است به یک حریق بزرگ و خطرناک تبدیل شود.
1-یک خاموش کننده 1 کیلوئی یک وسیله خوب برای مهار آتش در خودرو می باشد که میتوان در داخل هر خودرو تعبیه شده باشد و جلو خسارات غیر قابل جبران را بگیرد .

پر فروش ترین کپسول یک کیلویی اتومبیل در ایران

کپسول آتش نشانی ماشین

2-از خاموش کننده های یاد شده میتوانید برای مهار آتش سوزی در قطعات موتور و کامیون ومواد سوختنی که در زیر وسایل نقلیه در حال آتش گرفتن است استفاده کنید .همچنین برای خاموش کردن حریق زیر داشبورت هم استفاده نمود.
3-در آتش گرفتن لاستیکهای خودرو سریعا عکس العمل نشان داده و با خاموش کننده آن را مهار و خاموش نمائید چون ممکن است آتش سریعا به بدنه سرایت کند نکته بعدی اینکه انفجار لاستیک در این نوع آتش سوزی ممکن است باعث پرتاب رینگ و قطعات فلزی شود و به شما صدمه بزند پس سرعت عمل خیلی مهم است.
4-هرگاه موتور ماشین آتش گرفته و کاپوت باز باشد با استفاده از ماده خاموش کننده فورا به آن حمله ببرید و حتی المقدور پشت به باد باشید تا از راندن دود و پودر بطرف شما جلوگیری شود .

قابل حمل

کپسول آتش نشانی ماشین

اگر موتور آتش گرفته و کاپوت بسته باشد سعی شود از باز کردن کامل کاپوت ممانعت بعمل أید چون با نیمه باز داشتن کاپوت مانع ورود جریان هوا به داخل کابوت میشود و آتش تشدید نمیشود ضمنا نازل خاموش کننده را متوانید از زیر کاپوت نیمه باز به داخل موتور هدایت تا حریق خفه گردد.
زمانی خودرو تصادف کرده ای را در جاده یا خیابان مشاهده کردید که افرادی در آن گیر نمودند و أتش سوزی هم رخ داده است باید سریعا تلاش خود را انجام دهید تا اتش خاموش گردد در ضمن هنگام به کار بردن ماده ضد احتراق سعی کنید تا شعله را از مسافرین دور کنید هر گاه نتوانستید حریق را مهار کنید منابعی که ممکن است باعث شروع مجدد حریق شود را از وسیله نقلیه دور نمائید و مراکز نجات و أتش نشانی را در همین حین سریعا اطلاع دهید.

کپسول
آتش
نشانی
ماشین

نصب آسان

 • مناسب برای خاموش کردن آتش سوزی نوعA:،B،C
 • به ازای معرفی 7 نفر یک عدد کپسول به صورت100% رایگان
 • لطفا" جهت تسریع درامر ارسال محصول پس از ثبت سفارش تماس حاصل نمائید.
 • کد محصول:251
  کلمات کلیدی:کپسول,آتش,نشانی,ماشین

  اطلاعات بیشتر از قبیل قیمت و نحوه خرید در سایت اصلی محصول اینجا را کلیک بفرمائید  www.124kala.ir

  رفت از یادت، مدارا کن دلم** ساز خود را کوک بالا کن دلم** وصلت خوبان چو خواهی ساده شو** لاله گوشت هویدا کن دلم**منت خوبان کشیدن شاق نیست** رحمتش بر عرش اعلی کن دلم** آفتاب روشنی بخش جهان** در برش چون فرش برپا کن دلم**یار خوش خلوت گزینه قصه گو** یار از دادار پیدا کن دلم** همنشین ساقی و مطرب نه ای** رخصت روز مبادا کن دلم**ناله ی زنبق شنو از باد دی** دلبر جانانه پیدا کن دلم** یاربت ، عالم بگیرد روز حشر** یاربا محشر ز سر وا کن دلم فروشگاه ابزار ایمنی ابزار صنعتی قیمت مناسب

     
  Web hosting by Somee.com