قیچی مفتول بر

اصل اصل ژاپن

قیچی مفتول بر


قیچی مفتول بر

دارای استاندارد ژاپن

قیچی مفتول بر

قیچی مفتول بر قیچی مفتول بر سوپر بزرگ : برای کارهای صنعتی کاربرد دارد ازجمله بریدن مفتول های فلزی ، این نوع مفتول بر یکی از بهترین مفتول برهای اصل ژاپن می باشد که علاوه بر حک شدن آرم ژاپن دارای آرم استاندارد ژاپن نیز می باشد ، اگر می خواهید یک بار برای همیشه مفتول بر بخرید این مفتول بر را به شما پیشنهاد می کنیم اما اگر قصد بارها خرید رادارید (ازلحاظ کیفیت و مرغوبیت کالا) و از جنس خوب خوشتون نمیاد می تونید مارکهای دیگه ای رو بخرید . بهترین پیشنهاد ما به مصرف کنندگان عزیز این نوع مفتول بر می باشد . لطفا" بایک بار خرید کیفیت و قیمت محصول رابرآورد نمائید »» ما که میگیم مشتری دائمی ما خواهید شد : می تونید بایک بارخرید امتحان کنید .

یکی از مرغوبترین مفتول برهای موجود دربازارابزارایران

قیچی مفتول بر

قیچی مفتول بر سوپر بزرگ : برای کارهای صنعتی کاربرد دارد ازجمله بریدن مفتول های فلزی ، این نوع مفتول بر یکی از بهترین مفتول برهای اصل ژاپن می باشد که علاوه بر حک شدن آرم ژاپن دارای آرم استاندارد ژاپن نیز می باشد ، اگر می خواهید یک بار برای همیشه مفتول بر بخرید این مفتول بر را به شما پیشنهاد می کنیم اما اگر قصد بارها خرید رادارید (ازلحاظ کیفیت و مرغوبیت کالا) و از جنس خوب خوشتون نمیاد می تونید مارکهای دیگه ای رو بخرید .

قابلیت تعویض تیغه و دسته

قیچی مفتول بر

بهترین پیشنهاد ما به مصرف کنندگان عزیز این نوع مفتول بر می باشد . لطفا" بایک بار خرید کیفیت و قیمت محصول رابرآورد نمائید »» ما که میگیم مشتری دائمی ما خواهید شد : می تونید بایک بارخرید امتحان کنید .جهت کسب اطلاعات بیشتر فرم سفارش راتکمیل نمائید.(نحوه ارسال : ازطریق باربری - پایانه های مسافربری - پست - تاکسی - موتور و ... )
قیچی
مفتول
بر

تنوع درسایز نسبت به شرایط کار شما

 • برای خریدهای باتعدادبالا تخفیف ویژه داده می شود
 • بهترین فرصت تهیه ابزاربانازلتریت قیمت راازدست ندهید
 • جهت خرید ویاتوضیحات بیشتر فرم سفارش زیر راپرکنید بلافاصله مشخصات ما برای شما__
 • __نمایان خواهد شد
 • شعار ما این است : بایک بارخرید ازما مشتری دائمی ما خواهید شد !!!
 • ارسال به تمام نقاط ایران دراسرع وقت
 • جهت تسریع درامرارسال محصول می توانید باما تماس بگیرید
 • مهرگارانتی ژاپنی و تائید اصلیت ژاپنی محصول
 • درصورت درخواست تعداد بالا(500) ودرصورت نیازبرگ ترخیص ازژاپن آماده ارائه می باشد
 • کد محصول:226
  کلمات کلیدی:قیچی,مفتول,بر

  اطلاعات بیشتر از قبیل قیمت و نحوه خرید در سایت اصلی محصول اینجا را کلیک بفرمائید  www.124kala.ir

  رفت از یادت، مدارا کن دلم** ساز خود را کوک بالا کن دلم** وصلت خوبان چو خواهی ساده شو** لاله گوشت هویدا کن دلم**منت خوبان کشیدن شاق نیست** رحمتش بر عرش اعلی کن دلم** آفتاب روشنی بخش جهان** در برش چون فرش برپا کن دلم**یار خوش خلوت گزینه قصه گو** یار از دادار پیدا کن دلم** همنشین ساقی و مطرب نه ای** رخصت روز مبادا کن دلم**ناله ی زنبق شنو از باد دی** دلبر جانانه پیدا کن دلم** یاربت ، عالم بگیرد روز حشر** یاربا محشر ز سر وا کن دلم فروشگاه ابزار ایمنی ابزار صنعتی قیمت مناسب

     
  Web hosting by Somee.com