آموزش طب سوزنی

یک دی وی دی

آموزش طب سوزنی


آموزش طب سوزنی

دایویکس

آموزش طب سوزنی

آموزش طب سوزنی طب سوزنی یا Acupuncture شاخه ای از طب سنتی چین یا TCM (Traditional chinese medicine) می باشد .
طب سوزنی همانند بخشی از فرهنگ و تمدن چینی در نتیجه تبادلات فرهنگی در طول دوران از چین به سایر کشورهای جهان انتقال یافته است . بعنوان مثال در دوران جنگ بین ژاپن و چین که ژاپنی ها مدت 18 سال حاکم نظامی چین بودند، قسمت هایی از این طب به آن کشور منتقل شد که اکنون به عنوان طب فشاری یا شیاتسو در جهان شناخته می شود .
کشور کره نیز در اثر مجاورت با چین، نوع خاصی از طب سوزنی را در خود پرورش داده که به طب سوزنی سوجوک (sujok acu ) معروف شده است.
در طب غربی یا کلاسیک نیز از سالها قبل دانشمندان توجه ویژه ای به عوارض جانبی داروها و روش های جراحی و غیر جراحی نموده اند، به همین جهت از حدود 70 سال قبل سازمان های جهانی در صدد کشف راز درمانی طب سوزنی بر آمدند . در سال 1989 سازمان بهداشت جهانی (WHO) رسما طب سوزنی را برای بیش از چهل نوع بیماری به جهانیان و دانشمندان و اطبای همه کشورها معرفی نمود .

قابل اجرا روی رایانه و دستگاه های خانگی دایویکس

آموزش طب سوزنی

این سازمان- که معتبر ترین سازمان علمی و پزشکی دنیاست- طب سوزنی را به عنوان بی عارضه ترین راه درمانی برای درمان بیماری هایی اعلام نمود که طب کلاسیک با تمام پیشرفت های فعلی خود در درمان آنها عاجز می نمود .
بیماری هایی چون دیسک کمر ، آرتروز مفاصل مختلف مانند کمر، شانه ،زانو ، سردرد های میگرنی وعصبی و بعضی از بیماری های سلسله اعصاب همانند استرس ، افسردگی ، فلج عصب صورتی ، سکته مغزی ، بیماری های دستگاه گوارش مانند التهابات معده و روده تحریک پذیر ، سندرم روده تحریک پذیر (IBS) زخم های مزمن گوارشی ، ریفلاکس معده به مری و افزایش اسید معده ، بیماری های حساسیتی مزمن مانند کهیرهای مزمن ، آسم ، پسوریازیس، رینیت ، سینوزیت آلرژیک...

کیفیت عالی

آموزش طب سوزنی

هم اکنون اکثر جهانیان با "طب سوزنی " آشنا هستند و به اثرات درمانی آن پی برده اند و آن را به عنوان یک شیوه مناسب درمانی پذیرفته اند. حال این پرسش مطرح می شود که چرا در کشورعزیزمان ایران، طب سوزنی چندان شناخته شده نیست و رشد کافی و مناسبی نداشته است. پاسخ این سوال در سه نکته نهفته است:
1- عدم آشنایی مسئولان و پزشکان و دانشجویان با طب سوزنی
2- مداخله افراد غیر متخصص و استفاده غیر صحیح از این روش درمانی
3- عدم آگاهی مردم نسبت به طب سوزنی و کاربرد ان
دلایل فوق باعث شده است که طب سوزنی در کشور ما وضعیت خاصی پیدا کند ، بطوریکه باورهای مردم در این رابطه کاملا دو قطبی باشد، عده ای فکر می کنند طب سوزنی برای تمام بیماری ها مفید است و عده ای دیگر فکر می کنند که طب سوزنی اثرات درمانی برای درمان بیماری ها ندارد، البته هر دو تفکر ناصحیح است
آموزش
طب
سوزنی

امکان خرید پستی و نقدی

 • 100% مفید - دیدنش ارزشش را دارد.
 • هدیه ی خرید شما یک جلد کتاب الکترونیک که به آدرس ایمیلتان ارسال می شود.
 • تاکید می شود که این مجموعه فقط یک دی وی دی فیلم مستند است نه آموزش کامل.
 • در صورت تمایل به خرید پستی باید حتما کد پستی یادداشت شود.
 • جهت برقراری تماس راحت تر ورود شماره تماس موبایل ضروریست.
 • در صورت خرید نقدی تخفیف خواهید گرفت ولی باید ابتدا وجه را به حساب ما واریز کنید.
 • امکان ارسال به شکل پستی(پرداخت به مامور پست) وجود دارد ولی تخفیفی نمی گیرید.
 • خرید عمده تخفیف ویژه دارد. برای خرید عمده تماس بگیرید تا رایزنی کنیم.
 • برای دریافت اشانتیون حتما آدرس ایمیلتان را وارد نمایید.
 • بعد از خرید کالا جهت هماهنگی و ارسال سریعتر حتما با ما تماس بگیرید.
 • کد محصول:2161
  کلمات کلیدی:آموزش,طب,سوزنی

  اطلاعات بیشتر از قبیل قیمت و نحوه خرید در سایت اصلی محصول اینجا را کلیک بفرمائید  www.124kala.ir

  رفت از یادت، مدارا کن دلم** ساز خود را کوک بالا کن دلم** وصلت خوبان چو خواهی ساده شو** لاله گوشت هویدا کن دلم**منت خوبان کشیدن شاق نیست** رحمتش بر عرش اعلی کن دلم** آفتاب روشنی بخش جهان** در برش چون فرش برپا کن دلم**یار خوش خلوت گزینه قصه گو** یار از دادار پیدا کن دلم** همنشین ساقی و مطرب نه ای** رخصت روز مبادا کن دلم**ناله ی زنبق شنو از باد دی** دلبر جانانه پیدا کن دلم** یاربت ، عالم بگیرد روز حشر** یاربا محشر ز سر وا کن دلم فروشگاه ابزار ایمنی ابزار صنعتی قیمت مناسب

     
  Web hosting by Somee.com